O mnie

Witam wszystkich czytelników :)!

Zainspirowana narzekaniem znajomych i przyjaciół postanowiłam założyć tego bloga. Narzekania owe dotyczyły braku pieniędzy i wynikających z niego ograniczeń. Wiele razy słyszałam ludzi, którzy twierdzili, że nie mogą rozwijać żadnych zainteresowań, bo ich na to nie stać. Siedzenie w domu, izolowanie się od towarzystwa, spędzeni długich godzin na bezsensownym surfowaniu po Internecie, spanie do południa… Wszystko to tłumaczyli tym, że nie stać ich na robienie niczego ciekawszego. Ale przecież nie trzeba być milionerem, żeby mieć pasje! Nie wszystkie rozrywki wymagają dużych nakładów finansowych. Jest wiele rzeczy, które można robić za darmo albo po kosztach, i mimo wszystko dobrze się bawić, kreatywnie spędzać czas i rozwijać się. Dlatego będę pisać o tym, jak uniknąć nudy, gdy nie ma się pieniędzy imprezy w drogich klubach, lekcje tańca z profesjonalnymi nauczycielami czy nowoczesny sprzęt muzyczny. Sama interesuję się sztuką, uwielbiam tańczyć, pływać i czytać książki popularno-naukowe. Odkryłam już sporo sposobów na to, jak rozwijać wszystkie swoje zainteresowania, mimo że mojej pensji daleko nawet do średniej krajowej. Mam nadzieję, że kogoś zainspiruję!

Jeden komentarz do “O mnie

  1. W pełni zgadzam się, że rozwijanie zainteresowań nie musi kosztować fortuny. Wystarczy tylko odrobina czasu, kreatywności i cierpliwości w poszukiwaniach oraz przede wszystkim chęć :).
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>